چاپ        ارسال به دوست

شمارش معکوس برای اولین نشست سطح بالای سازمان ملل متحد در مورد سل

27 ژوئن 2018، ژنو- تنها 90 روز به اولین نشست سطح بالای سازمان ملل متحد (UNHLM) در مورد سل باقی مانده است، جایی که سران دولت های مختلف در 26 سپتامر 2018 در نیویورک گرد هم می آیند. اکنون زمان آن فرا رسیده است که همه برای مشارکت، پشتیبانی، تقویت پیام ها و کار برای تضمین برگزاری یک رویداد بسیار موفق در ماه سپتامبر دست به کار شوند. سازمان جهانی بهداشت و گروه مشارکت در متوقف ساختن سل (Stop TB Partnership) با کمک همکارانشان در تلاش هستند تا بالاترین سطح مشارکت و بیانیه قوی سیاسی برای برگزاری یک نشست موفق و تاثیرگذار را ارائه دهند.

از این رو، ما از هریک از شما خواهشمندیم که به طرق ذیل به ما بپیوندید:

• تقویت ابزار کمپین UNHLM: سازمان جهانی بهداشت و گروه مشارکت در متوقف ساختن سل ابزار ارتباطی کلیدی را در کنار هم قرار می دهند تا از طریق رسانه های مختلف (پرینت/وب/جمعی) سبب ارتقای این نشست شوند. این رسانه ها می توانند با مفاد محلی نیز مطابقت داده شوند. همچنین، لطفا تصاویری از فعالیت های داخلی کشور خود را برای ما ارسال نمایید تا ما آن ها را از طریق سیستم های رسانه های اجتماعی تقویت می کنیم و در ادامه تصاویر را در نقشه جهانی سل UNHLM پست کنیم تا رد پای جهانی جوامع مسلول و زنده ماندگان مسلول را نشان دهیم.

• تعامل و همکاری با رهبران سیاسی در تمام سطوح: برای رهبران سیاسی خود بنویسید، در رسانه های اجتماعی، آنان را تگ نمایید و به منظور تمرکز بر نشست UNHLM و تلاش برای پایان دادن به سل، تقاضانامه امضا کنید.

• علامت گذاری شمارش معکوس 60 روزه تا UNHLM: در تاریخ 26 جولای 2018، ما شما را تشویق می کنیم که به ما بپیوندید زیرا، ما بیانیه خود برای مشارکت HoS در UNHLM در 26 سپتامر را از طریق یک کمپین اجتماعی منحصر به فرد در توییتر یا فیس بوک در آن زمان اعلام می نماییم. ما توییت های پیشنهادی و مدیران توییترهای روئسای دولتی را در اختیار شما قرار می دهیم خواهیم کرد و از شما می خواهیم که توییت ها و پست های فیس بوک را در " YOUR COUNTRY " تقویت کنید و رسانه های محلی و رهبران کلیدی خود را تگ نمایید. موفقیت این کمپین به تلاش های جمعی و مشارکت فعال ما بستگی دارد. ما از همه شما می خواهیم تا در ایجاد قابلیت مشاهده نشست UNHLM در کشور خود از طریق هر وسیله ای که امکان پذیر است به ما کمک کنید.

• علامت گذاری شمارش معکوس 30 روزه تا UNHLM: در تاریخ 26 آگوست 2018، مایلیم از شما تقاضا کنیم که به ما بپیوندید و یک فعالیت یا رویدادی را تا رسیدن به زمان کلیدی 30 روزه سازماندهی نمایید تا از این طریق آگاهی عمومی در زمینه سل افزایش یابد که خود به نوعی یک بیانه سیاسی برای تهییج مشارکت سران در نشست UNHLM می باشد. شما می توانید نمایندگان سیاسی و رهبران محلی، زنده ماندگان مسلول، جوامع آسیب دیده، جامعه مدنی و سایر شرکا در رویدادها/ فعالیت هایی مانند جلسات بحث، رویدادهای ورزشی، کارگاه های آموزشی برای روزنامه نگاران، مسابقات هنری، کنسرت ها، فعالیت های پشتیبانی شده از نظر مالی و در مجموع هرچیزی که به درک بهتر سل و ایجاد آگاهی برای نشست UNHLM منجر می شود را در کنار هم قرار دهید. در خصوص مشارکت کمپین های پایان دادن به سل افراد مشهور به خصوص کسانی که از سل جان سالم به در برده اند نیز فکر کنید.

دکتر ترزا کازائوا (Dr. Tereza Kasaeva)، رئیس برنامه های جهانی ضدسلی سازمان جهانی بهداشت گفت " نشست UNHLM با موضوع سل یک فرصت منحصر به فرد برای وحدت و همکاری جهت افزایش تلاش جهانی در راستای پایان دادن به سل در بالاترین سطح سیاسی است". "ما به اقدام فوری در تمام عرصه ها نیاز داریم تا اطمینان حاصل کنیم که رهبران ارشد کشورها در UNHLM شرکت می کنند و متعهد به پاسخگویی سریع به استراتژی پایان دادن به سل از طریق اقدام سریع و سرمایه گذاری هستند. این امر برای پایان بخشیدن به بیماری و رنج ناشی از کشنده ترین بیماری عفونی جهان است"."این نشست متعلق به ما است و ما باید کاری کنیم که این نشست موفقیت آمیز باشد". هر کسی می تواند به عنوان یک شخص منفرد در این نشست همکاری داشته باشد. این نشست زمانی است برای آن که نشان دهیم تعداد ما چقدر زیاد است و به چه میزان می توانیم در یک مدت زمان محدود موفقیت کسب نماییم. ما به هزاران نفر نیاز داریم که از رسانه های احتماعی استفاده کنند تا نامه ها را امضا کنند و در این نشست مشاکت فعال داشته باشند. سل به یک پاسخ سریع جهانی نیاز دارد و تنها در صورتی که به عنوان یک واحد عمل کنیم موفق خواهیم بود. در پایان، دکتر لوسیکا دیتیو (Dr. Lucica Ditiu) مدیر اجرایی گروه مشارکت در متوقف ساختن سل نیز در این خصوص گفت "هیچ چیزی کمتر از این، چیزی را تغییر نخواهد داد".


٠٨:٤٩ - شنبه ١٦ تير ١٣٩٧    /    عدد : ٦٤١٤٤    /    تعداد نمایش : ٥١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
Copyright © 2013 MRC.SBMU.AC.IR
Powered By NRITLD IT Department

آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 182564 بار
بازديدکنندگان امروز : 90 نفر
کل بازديدکنندگان : 434682 نفر
بازديدکنندگان آنلاين : 3 نفر